Z pasji do tworzenia akcesoriów takich jak torby, nerki czy plecaki przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz różnego rodzaju tkaniny drukowane, o właściwościach wodoodpornych. W naszym sklepie internetowym na Klientów czekają zarówno tkaniny jednobarwne, jak i szeroki wybór tych z wzorami. Oferujemy materiał wodoodporny z wzorami dla dzieci, jak np. liski, kotki, pieski, serduszka czy klocki, ale również dla dorosłych, jak liście, kwiaty, klasyczne kratki czy wzory geometryczne.

Drukowana tkanina wodoodporna ma szerokie zastosowanie. Nadaje się również idealnie do szycia obrusów lub pokrowców, a także akcesoriów dla dzieci w postaci na przykład śliniaków.

Materiały, które znajdziesz w poniższej ofercie poza swoją dużą zaletą jaką jest nieprzemakalność, cechują się także łatwością w utrzymaniu w czystości oraz zauważalną wytrzymałością. Jeżeli chcesz uszyć coś wyjątkowego dla swojego dziecka lub stworzyć coś dla siebie, to wybór oferowanych przez nas tkanin drukowanych jest z pewnością dobrym pomysłem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem ozdobnych materiałów poliestrowych. Jesteś zainteresowany innym wzorem? Z chęcią pomożemy Ci w znalezieniu produktu, który w całości będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Tkaniny wodoodporne

  • nowość
POLIESTER WODOODPORNY Beżowy 634 POLIESTER WODOODPORNY Beżowy 634
Cena: 12,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
POLIESTER WODOODPORNY Brązowy 344 POLIESTER WODOODPORNY Brązowy 344
Cena: 12,00 zł
zobacz więcej
POLIESTER WODOODPORNY Czarny 22 POLIESTER WODOODPORNY Czarny 22
Cena: 12,00 zł
zobacz więcej
POLIESTER WODOODPORNY Czaszki POLIESTER WODOODPORNY Czaszki
Cena: 18,50 zł
zobacz więcej
do góry

Tkaniny Karoliny, ul. Żabińskiego 6, 02-793 Warszawa, e-mail: sklep@tkaninykaroliny.pl, tel: 694 840 666, 601 131 668

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
//
Sklep internetowy Shoper.pl