Language
 
Currency

O nas

 

Tkaniny Karoliny to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży tkanin poliestrowych i tapicerskich. W sklepie znajdziesz również dodatki, które możesz potrzebować do swoich projektów z materiałów poliestrowych.

Sklep założony został przez nas (Karolinę i Agnieszkę) w lipcu 2016 roku. Już od kilku lat pracujemy w branży tekstylnej, a przygodę z szyciem i tkaninami rozpoczęłyśmy wcześniej. Aga uczyła się szyć jeszcze jak była nastolatką. Ja natomiast pokochałam je będąc na urlopie macierzyńskim.

Pomysł na nasz sklep zrodził się dość niespodziewanie. Nie znałyśmy się wcześniej. Każda z nas prowadziła własną firmę szyjącą rzeczy do dekoracji pokoików dziecięcych. Aga specjalizowała się w produktach bawełnianych home decor i produkcji pięknych abażurów, a ja w tkaninach tapicerskich i wodoodpornych, z których szyłam pufy do siedzenia na podłodze.

Ważna była dla nas trwałość produktów i dlatego szukałyśmy tkanin technicznych i grubszych dekoracyjnych. Brak fajnych wzorów dziecięcych na tkaninach technicznych wpłynął na moją decyzję o druku własnym. Okazało się z czasem, że więcej osób poszukuje takich tkanin, więc zaczęłam je również sprzedawać. Jedne z pierwszych metrów kupiła Aga, przyszła po ich odbiór i tak się poznałyśmy. Podjęłyśmy współpracę i zrobiłyśmy razem sesję zdjęciową produktów home decor, które szyłyśmy. Dużo rozmawiałyśmy o tkaninach tapicerskich i technicznych, a właściwie o ich braku. Wreszcie, któregoś dnia postanowiłyśmy razem stworzyć miejsce, gdzie wreszcie takie będą.

Szybko okazało się, że powiedzenie „Powiadają jaskółki, że niedobre są spółki” nie pasuje do nas i nasza współpraca zaowocowała. Stworzyłyśmy razem sklep Tkaniny Karoliny (nazwę wymyśliła Aga :D ), który oferuje największą ilość tkanin wodoodpornych w sprzedaży detalicznej w Polsce i jest świetnym sklepem dla osób poszukujących tkanin technicznych, wodoodpornych i dodatków do tworzenia toreb, torebek i innych akcesoriów. Naszym hitem, a zarazem dodatkiem do tkanin jest Washable Kraft Paper, niezniszczalny papier, który w połączeniu z tkaninami i dodatkami umożliwia Tworzyć bardzo oryginalne torby.

Nie było by nas gdyby nie nasza cudowna ekipa, która każdego dnia dba o wysyłkę i pełną realizację Waszych zamówień. Każdy z nich ma inną rolę, którą wykonuje z największą starannością, by wszystko wychodziło na czas i bez błędów. Oczywiście nikt nie jest idealny i przytrafiają się wpadki, ale zawsze szybko błąd jest poprawiany tak byście byli usatysfakcjonowani. 

  

Witamy Was w naszym raju :)

Karolina i Aga z drużyną 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

do góry

Tkaniny Karoliny, ul. Kokosowa 40, 02-797 Warszawa, e-mail: sklep@tkaninykaroliny.pl, tel: 22 245 03 72

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl