Język
 
Waluty

Poznajmy się

Poznaj historię naszej miłości do szycia

Pamiętasz pierwszą torebkę, którą uszyłaś własnoręcznie? Lubisz uczucie, które pojawia się za każdym razem, gdy rzecz, nad którą pracowałaś długie godziny, w którą włożyłaś swoje serce, jest wreszcie gotowa? Jest niesamowite, prawda?

Też doskonale je znamy! I staramy się je pielęgnować w nas i naszych klientach, bo to właśnie dzięki niemu powstał ten sklep.

Karolina

Szycie pochłonęło mnie bez reszty, kiedy zostałam mamą. Na urlopie macierzyńskim musiałam czymś się zająć, czymś, co byłoby nie tylko praktyczne, ale też dawało mi satysfakcję i relaks. Zaczęłam szyć pufy do siedzenia na podłodze do pokojów dziecięcych. Problem polegał na tym, że wybór materiałów technicznych z pięknymi wzorami był bardzo skromny. Dla mam nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Skoro nie ma czegoś na rynku, trzeba to po prostu stworzyć. Zaczęłam więc drukować i sprzedawać własne materiały. Pewnego dnia po odbiór zamówienia przyszła kobieta, która dzieliła moją pasję. To była Agnieszka.

Agnieszka

Każda nastolatka marzy o tym, by czuć się wyjątkowo. Nie byłam w tym względzie wyjątkiem. Nowy ciuch, unikatowy dodatek pozwalały mi podkreślić moją indywidualność, wyróżnić się z tłumu. Oczywiście w dobie masowej produkcji ciężko było upolować wyjątkowe torebki czy akcesoria w sklepach. Na całe szczęście odkryłam szycie. Pokochałam je tak bardzo, że gdy po latach przyszedł moment wyboru nowej drogi życiowej, postanowiłam założyć firmę z dekoracjami do pokoików dziecięcych. Wtedy spotkałam Karolinę.

W duecie… ma się dwa razy więcej pomysłów!

Tak właśnie rozpoczęła się współpraca dwóch pasjonatek szycia, które świetnie rozumieją, że każda kobieta chciałaby mieć rzecz jedyną w swoim rodzaju. Tak powstał sklep, w którym znajdziesz tkaniny techniczne, których jakość idzie w parze z wzorami inspirowanymi najnowszymi trendami ze światowych wybiegów. Tak powstały Tkaniny Karoliny!

W zespole… pomysły realizuje się ekspresowo!

Szybko okazało się, że osób szukających unikatowych materiałów wodoodpornych na torebki, kosmetyczki czy śpiwory jest bardzo dużo. Na całe szczęście mamy nasz cudowny zespół, który dba o to, by każdy klient czuł, że jest dla nas wyjątkowy, a paczki z pięknymi tkaninami (które w Waszych głowach mają już swój ostateczny kształt!) trafiały do Was ekspresowo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl