Language
 
Currency

SZYCIE NA POKAZ II - Konkurs

Hej Kochani,

Z wielką radością możemy Wam zakomunikować, że II edycja konkursu SZYCIE NA POKAZ już trwa.

W związku z tym mamy dla Was ważne informacje związane z konkursem i tegoroczną edycją Międzynarodowych Targów Tekstylnych Fast Textile, na których oczywiście ponownie będziemy. 

Co to są targi Fast Textile?

Fast Textile [clik do FB] to najważniejsza impreza branżowa dla firmy, ale również dla miłośników tkanin i szycia w Polsce. Nie można jej opuścić. Warto wziąć sobie dni wolne i przyjechać do Nadarzyna, k. Warszawy. W tym roku między 20 a 22 listopada będziemy na Was czekać na 170 m2, w naszej strefie warsztatowej, a także na scenie, gdzie odbędzie się...

Wielki finał II edycji konkursu SZYCIE NA POKAZ

Pamiętacie poprzednią edycję? A może nie macie pojęcia o co chodzi?

O pomyśle i o zeszłorocznym finale możecie poczytać w poście:

CO "SZYCIE NA POKAZ" MA WSPÓLNEGO Z POKAZEM DOLCE&GABBANA?

 

"Szycie na Pokaz" to wyjątkowy konkurs, ponieważ jeśli uwielbiacie szyć to każda lub każdy z Was (liczymy też na jakiegoś faceta) ma szansę zaprezentować swoją kreację na prawdziwym, profesjonalnym wybiegu. Nie musicie się przejmować, że nigdy nie braliście udziału w pokazie mody, ponieważ o Wasze profesjonalne przygotowanie zadbają organizatorzy i partnerzy wydarzenia. Przygotujemy Was do wyjścia na wybieg, zadbamy o Wasze fryzury i makijaż, a także dodamy pozytywnej energii przed wyjściem na scenę.  


Co należy zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu Szycie na pokaz?


Pod dedykowanym postem, w wydarzeniu, na Facebooku opublikuj zdjęcie (1-3 zdjęć), na którym zaprezentujesz swoją stylizację uszytą z wykrojów Burda Style, wydań specjalnych Burda Style oraz Kocham Szycie.

  • Pamiętaj, aby była to pełna stylizacja – tzn. #ubranawburde / #ubranywburde od stóp do głów (szczegóły w regulaminie w konkursu).
  • Do zdjęcia dodaj krótki opis i koniecznie zaznacz, z którego wykroju powstał dany element wykroju (nr wykroju oraz czasopisma). W opisie koniecznie dodaj #szycienapokaz2019

Wszystkie informacje o tym wydarzeniu i post konkursowy znajdziecie w wydarzeniu na FB. Klik niżej:

Szycie na pokaz - wyjątkowy pokaz mody podczas Fast Textile 2019

Regulamin konkursu


Tkaniny Karoliny najbardziej nie mogą się doczekać drugiego etapu, w którym to finaliści szyją dodatek do swojej stylizacji, czyli torebkę, plecak, nerkę itp. Pamiętamy poprzednią edycję i doskonale wiemy, że potraficie sprawić, że szczęki w trakcie pokazu nam opadają :D

W tamtym roku nagrodę główną od Tkaniny Karoliny, za najlepszy dodatek otrzymała Ilona Dobosz, za jej niesamowitą torebkę z CraftPap.

Chcesz zobaczyć finałową torebkę i zobaczyć jak powstała? kliknij niżej.

JAK POWSTAŁA NAJLEPSZA TOREBKA KONKURSU "SZYCIE NA POKAZ"?

Ale to nie wszystko...

Dodatkowo przez trzy dni działamy w strefie kreatywnej, gdzie wraz z Ultramaszyną, będziemy prowadzić dla Was warsztaty krawieckie i tapicerskie, a także będziemy mogli się z Wami spotkać. Teraz działamy w jednym miejscu dzięki temu łatwiej będzie znaleźć nas i oczywiście nasze materiały. 

Warsztaty, jakie warsztaty?

Wszystkie warsztaty znajdziecie na naszym Fanpage'u w wydarzeniach --> WYDARZENIA 

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie i w tym wydarzeniu. Naprawdę warto i nie martwcie się, że to w tygodniu. Jeśli nie mieszkacie w Warszawie to potraktujcie ten wyjazd jak wycieczkę do stolicy, doskonałą okazję do spotkania się z innymi miłośnikami szycia i oczywiście do spotkania się z nami - częścią załogi Tkaniny Karoliny :D

Karolina i Agnieszka

do góry

Tkaniny Karoliny, ul. Kokosowa 40, 02-797 Warszawa, e-mail: sklep@tkaninykaroliny.pl, tel: 22 245 03 72

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl