Język
 

Razem z nami ZROBISZ TO!

Razem z nami ZROBISZ TO!

Witajcie!

4 lata temu otworzyłyśmy sklep Tkaniny Karoliny. Naszym marzeniem było stworzenie raju da osób szyjących akcesoria nie tylko pod względem asortymentu. Chciałyśmy również dostarczyć Wam rzetelną i profesjonalną wiedzę jak je szyć.

Pod wpływem obecnej sytuacji pomysł, który już od dawna chodził nam po głowie wreszcie doczekał się realizacji. Nie mogłyśmy spotkać się z Wami na targach i innych wydarzeniach offline, więc całą swoją energię włożyłyśmy w świat online – rozwijając asortyment Tkaniny Karoliny i tworzenie platformy kursów online www.zrobiszto.pl.

Ze względu na naszą długą i owocną współpracę zaprosiłyśmy Janka Leśniaka do współtworzenia tego miejsca. Jest on również Waszym pierwszym mentorem. Jeżeli ktoś z Wam jakimś cudem jeszcze nie zna Janka to zapraszamy na bloga: http://www.pracowniajanlesniak.pl/ – zobaczcie jakim jest masterem szyciowym i kreatywnym projektantem.

Na www.zrobiszto.pl możesz uzyskać dostęp do 3 pierwszych filmów z naszego długo wyczekiwanego kursu szycia akcesoriów online. Po zapisaniu się do newslettera zobacz:

  • film o materiałach
  • film o niciach
  • 2 triki, które ułatwią Wam sz(Ż)ycie

Prosimy Cię również o pomoc we współtworzeniu szkolenia, ponieważ kończymy prace i zanim odpalimy pełną wersję chcemy się upewnić, że o niczym nie zapomnieliśmy i kurs spełni Twoje oczekiwania. ➡️ Zajrzyj na na funpage na Facebooku ZrobiszTo.pl i wypełnij ankietę 🙂

Będzie nam miło jak polajkujesz profil aby być na bieżąco 👍🙂

Razem z nami #ZrobiszTo
Aga i Karolina

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl