Język
 

Konkurs "Hello Zrobisz To"

Konkurs "Hello Zrobisz To"

Kochani,

Wielkimi krokami zbliżamy się do startu platformy ZrobiszTo.pl, ale zanim o tym to musimy napisać coś jeszcze.

Ostatnio sporo się dzieje wokół nas, oj za dużo smutków nawiedza nas każdego dnia i codziennie zastanawiamy się co przyniesie jutro i wreszcie, kiedy to się skończy? Dlaczego zaczynamy ten wpis tak smutno? Może nie powinniśmy, ale chcemy byście wiedzieli, że to nie tak, że ludzie wokół nas się zamartwiają, a my się wygłupiamy i nas to nie dotyczy. My też mamy rodziny, dzieci, zamykają nam szkoły, martwimy się o Tkaniny Karoliny, o naszych pracowników, którym też nie jest łatwo, stresujemy się, czasami nas to wszystko przytłacza, mamy dość...oj dużo można wymieniać.

W tym całym bałaganie, każdego dnia staramy się myśleć pozytywnie i właśnie projekt "ZrobiszTo.pl" jest już od kwietnia naszą odskocznią, radością, nadzieją i celem. Cel jest jeden, ten sam od 4 lat istnienia Tkaniny Karoliny...uczyć szyć. Teraz nabiera on wyjątkowego znaczenia...bo szycie to radość, wytchnienie, relaks i sposób na odcięcie się od problemów...to też świetna umiejętność, która daje nadzieję na lesze jutro. Dla wielu to hobby, a dla innych praca i my chcemy pomóc Wam spełnić Wasze plany i marzenia.

 

 

 


 

UWAGA! Po próbnych filmikach, pierwszych zajawkach kursów i filmikach powitalnych mamy dla Was super KonkurS i Niespodziankę, która jest na końcu tego postu!

Oto zasady!

 • Wybierz projekt (jeden z czterech) z kursu ZROBISZ TO, który chciałabyś uszyć.
 • Zabaw się w projektanta i zmień charakter tego projektu dobierając swój wymarzony zestaw materiałów od Tkaniny Karoliny.
 • Zrób kolaż prezentujący Twój wybrany projekt w otoczeniu materiałów, z których Ty uszyłabyś/uszyłbyś daną torebkę/plecak/nerkę. Zobacz przykładowy kolaż od naszego nauczyciela szycia @pracowniajanlesniak (drugie zdjęcie). Dokładne instrukcje jak zrobić kolaż znajdziesz niżej.
 • Opublikuj swój kolaż w mediach społecznościowych i opisz dlaczego akurat tę torebkę chcesz uszyć, co cię inspirowało w doborze materiałów do twojego zestawu, jak chciałaś zmienić charakter projektu.
 • Jeśli bierzesz udział w konkursie na Facebooku opublikuj kolaż wraz z opisem w komentarzu pod postem konkursowym. Możesz też pochwalić się nim na swoim profilu – będzie nam bardzo miło jeśli udostępnisz post i wesprzesz nas w ten sposób, ale nie jest to warunkiem udziału w konkursie.
 • Jeśli bierzesz udział w konkursie na Instagramie opublikuj kolaż w swoim profilu dodając hasztag #zrobisztopl abyśmy mogli go odnaleźć. Będzie nam bardzo miło jeśli nas wesprzesz oznaczając @zrobisztopl w swoim poście i wspominając o kursie, nie jest to jednak warunkiem udziału w konkursie.

KOLAŻ

 • Kolaż możesz wykonać na smartfonie za pomocą aplikacji do obróbki zdjęć, jeśli jeszcze takiej nie posiadasz polecamy darmową wersję aplikacji InShot lub PicsArt.
 • Zdjęcia torebki do kolażu możesz pobrać z postu konkursowego, zdjęcia materiałów pobierz ze strony www.tkaninykaroliny.pl
 • W kolażu umieść zdjęcie modelu, który chcesz uszyć oraz materiały, z których Ty uszyłabyś ten model. wybierz wierzch, podszewkę i dodatki, możesz łączyć kilka różnych materiałów.

NAGRODY

 • Spośród waszych prac wybierzemy trzy najciekawsze zestawy i określimy je pierwszym, drugim i trzecim miejscem.
 • Nagrodą za pierwsze miejsce jest bezpłatny dostęp do wybranego kursu oraz wybrany zestaw materiałów (oraz akcesoriów) potrzebnych do realizacji projektu.
 • Nagrodą za drugie miejsce jest rabat 70% na wybrany kurs oraz wybrany zestaw materiałów (oraz akcesoriów) potrzebnych do realizacji projektu.
 • Nagrodą za trzecie miejsce jest rabat 50% na wybrany kurs oraz wybrany zestaw materiałów (oraz akcesoriów) potrzebnych do realizacji projektu.

TERMIN

 • Prace konkursowe można zgłaszać do poniedziałku 16 listopada do godziny 23:59
 • Ogłoszenie wyników nastąpi we wtorek 17 listopada o godzinie 18:00
 • Zwycięzcy dostaną dostęp do kursu 19 listopada

DODATKOWE ZASADY

 • Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 1 kolaż
 • Wyboru zwycięzców dokona Jury: Jan, Karolina i Aga
 • Rabat naliczany jest od ceny podstawowej kursu i nie łączy się z innymi promocjami.

 

NIESPODZIANKA! Wielki Start Platformy 18 listopada (środa)

www.ZrobiszTo.pl

 

 

******* 

REGULAMIN KONKURSU  „HELLO ZROBISZ TO”

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Hello Zrobisz To”
 2. Organizatorem i fundatorem nagród w konkursie jest firma Tkaniny Karoliny S.C., ul. Kokosowa 40, 02-797 Warszawa, NIP
 3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie na profilu Facebook-owym https://www.facebook.com/zrobisztopl oraz na Instagramie @zrobiszto.pl w dniach od listopad – 19. listopad 2020 roku.

WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
 • posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego,
 • nie jest pracownikiem Tkaniny Karoliny S.C..
 • nie jest członkiem rodziny pracownika Tkaniny Karoliny S.C.
 1. Uczestnik konkursu
 • na profilu Facebook-owym, w komentarzu, pod postem konkursowym
 • lub na Instagramie, na swoim profilu, dodając hasztag #zrobisztopl

zamieści jeden kolaż zdjęciowy prezentujący wybrany projekt, z pośród zaprezentowanych modeli w otoczeniu materiałów ze sklepu Tkaniny Karoliny, z których uszyłby daną torebkę/plecak/nerkę oraz opis w którym wyjaśnia dlaczego akurat ten model chce uszyć, co go inspirowało w doborze materiałów i jak chciałby zmienić charakter projektu.  

 1. Kolaż może być wykonany w dowolny sposób np. na smartfonie za pomocą aplikacji do obróbki zdjęć lub w inny dowolny sposób.
 2. Zdjęcia torebki do kolażu uczestnik pobierze z postu konkursowego.
 3. Zdjęcia materiałów uczestnik pobierze ze strony sklepu www.tkaninykaroliny.pl.
 4. W kolażu uczestnik umieści zdjęcie modelu, który chce uszyć oraz materiały, z których uszyłby dany model. Uczestnik zaproponuje wierzch, podszewkę i ewentualny dodatek kaletniczy.
 5. Kolaże publikować można od 08-go listopada 2020 do 16-go listopada 2020, do godziny 23:59.
 6. Uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jeden kolaż.
 7. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu Organizator powołuje komisję konkursową, która wyłoni zwycięzców konkursu. W skład komisji wchodzą Agnieszka Byczek, Karolina Ignaczak-Krasuska oraz Jan Leśniak.
 8. Komisja w wyborze najlepszego zdjęcia będzie brała pod uwagę:
 • Oryginalność i pomysłowość kolażu,
 • Uzasadnienie, opis swojej propozycji.
 1. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania zdjęć w celu opublikowania ich w serwisie Facebook, Instagram i na stronie www.zrobiszto.pl
 2. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika regulaminu w całości.
 3. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

NAGRODY

 1. Nagrodami w Konkursie są:
  1. I miejsce: Bezpłatny dostęp do jednego, wybranego przez siebie kursu Janka Leśniaka, na platformie zrobiszto.pl oraz zestaw potrzebnych materiałów
   i dodatków potrzebnych do uszycia danego modelu,
  2. II miejsce: 70% rabatu na dostęp do jednego wybranego przez siebie kursu Janka Leśniaka, na platformie zrobiszto.pl oraz zestaw potrzebnych materiałów
   i dodatków potrzebnych do uszycia danego modelu,
  3. III miejsce: 50% rabatu na dostęp do jednego wybranego przez siebie kursu Janka Leśniaka, na platformie zrobiszto.pl oraz zestaw potrzebnych materiałów i dodatków potrzebnych do uszycia danego modelu,
 2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 listopada o godzinie 18:00
 3. Zwycięzcy dostaną dostęp do kursu online nie wcześniej niż 19 listopada 2020.
 4. Odbiór nagrody będzie możliwy do 31 grudnia 2020 roku.
 5. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez serwis Facebook lub Instagram najpóźniej 19 listopada 2020 roku.
 6. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Laureat powinien odpowiedzieć na wiadomość w terminie 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.
 7. Otrzymana nagroda zostanie udostępniona Laureatowi Konkursu w formie kodu rabatowego, o wartości wybranego kursu (I miejsce) lub jego części (odpowiednio II i III miejsce).
 8. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej kursu i nie łączy się z innymi promocjami.
 9. Nagroda w postaci zestawu materiałów zostanie wysłana do Laureata zaraz po ustaleniu i zatwierdzeniu z Laureatem szczegółów technicznych zestawu oraz po otrzymaniu danych do wysyłki.
 10. W przypadku braku wybranej tkaniny w magazynie organizator zastrzega sobie możliwość wymiany w uzgodnieniu z Laureatem.

DANE OSOBOWE LAUREATÓW KONKURSU

 1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Laureata Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
 2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook i Instagram z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Tkaniny Karoliny S.C.
 2. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook i Instagram, ani z nim związany.
 3. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na profilu Facebook, pod postem i na stronie sklepu tkaninykaroliny.pl.
 4. Konkurs jest dedykowany wszystkim polskojęzycznym osobom, również mieszkających za granicą.
 5. Kursy na potrzeby konkursu są dostępne jedynie w języku polskim.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl