Waluty
Kategorie blog
Język
 
Jesteśmy hurtownią! 10 korzyści dla Ciebie.
Jesteśmy hurtownią! 10 korzyści dla Ciebie.

Teraz jesteśmy hurtownią!


Czy wiesz, że jesteśmy teraz hurtownią tkanin tapicerskich firmy Davis? Co to oznacza?


Oto 10 korzyści dla Ciebie:


1.    Dzięki temu, że jesteśmy teraz oficjalnym partnerem handlowym firmy Davis to w naszym magazynie, w Warszawie możesz zobaczyć totalnie wszystkie kolekcje tej firmy, i te starsze i te nowe. Z tego co wiemy to w województwie mazowieckim i online jesteśmy jedynym takim miejscem, gdzie możesz zobaczyć i zamówić wszystkie ich materiały w jednym miejscu.


Online obecnie w sklepie jest pierwsze 21 kolekcji TUTAJ

2.    Jest w czym wybierać. Firma Davis to największy producent tkanin tapicerskich w Polsce, więc ilość kolekcji powoduje, że naprawdę jest w czym wybierać. Welwety, szenile, plecionki, imitacje skóry czy sztruksu. Dużo różnych faktur i jeszcze więcej kolorów. W ofercie wiele materiałów ma specjalne parametry jak. water repelent, pet friendly, easy clean oraz recycled polyester co sprawia, że jeszcze bardziej odporne na zniszczenia i ekologiczne. TU POCZYTAJ WIĘCEJ O TYM.

3.    Jak sama nazwa wskazuje możesz kupić te materiały hurtowo, z gwarancją dostępności, tzn. w magazynie centralnym firmy Davis, specjalnie dla nas zabezpieczona jest odpowiednia ilość każdego koloru, by nie zabrakło dla Ciebie.

4.    Jak na hurtownią przystało mamy też odpowiednie ceny, ale plusem jest to, że minimum zamówienia to 1mb, więc możesz zamówić małą ilość oraz większą. Pamiętaj, że jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem dużej ilości zawsze możesz umówić się z nami (z Karoliną lub Agnieszką) na rozmowę w celu uzgodnienia ewentualnej, indywidualnej oferty.

5.    Możemy przygotować Tobie próbki oraz zamówić próbniki, jeśli potrzebujesz ich dla swoich klientów, do swojej pracowni lub salonu mebli.

6.    Jak może już wiesz, w naszej ofercie znajdziesz też tkaniny welurowe drukowane, więc możesz nasze wzory dobrać do materiałów firmy Davis. Możesz również do materiałów gładkich zamówić druk własnego wzoru, by pasował do wybranego materiału. Super! To wszystko w jednym miejscu.

7.    Mamy również więcej podkładów do wyboru, więc możesz wydrukować nasze wzory na innych podkładach. Ta opcja wkrótce zostanie oficjalnie dodana i zaprezentowana.

8.    Czy wiesz, że możesz również zamówić próbnik do wypożyczenia? Jeśli jesteś projektantem wnętrz i potrzebujesz pokazać dany materiał klientowi to możesz taki próbnik dostarczyć klientowi na miejsce inwestycji, by dopasować do innych elementów wyposażenia wnętrza, który urządzasz.

9.    Możesz również zamówić usługi dodatkowe, jak: pokrywanie warstwą trudnopalną z atestem, która wymagana jest jeśli materiały wykorzystane będą w miejscach publicznych, a także usługa pikowania. Tutaj do wyboru jest bardzo wiele wzorów. Minimum zamówienia przy trudnopalności - 1 belka, a przy pikowaniu - 10mb.

10.     Ostatnie chociaż najważniejsze. Kupując u nas materiały możesz być spokojny, że zostaniesz super obsłużony, stacjonarnie, online lub telefonicznie. Mamy (my to wiemy 😉) najlepszy zespół w branży ;) , który na każdym etapie pomoże Tobie w zakupach. Doradzimy, dopasujemy kolor do wzoru, szybko zapakujemy, wyślemy i nawet się nie obejrzysz, a już będziesz odbierał swoje zamówienie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl