Waluty
Kategorie blog
Język
 
KONKURS #HelloWaxCotton
KONKURS #HelloWaxCotton

Kochani!

Nie ma co ukrywać, Kononawirus popsuł nam plany. Nasz waxcotton wjechał do magazynu, ale musiał ustąpić pierwszeństwa bawełnie i gumce. Powiedział OK, nie obraża się, bo przecież ważniejsze jest zdrowie. Od tamtego momentu minęło trochę czasu, sporo się działo i dziać będzie, ale trzeba wrócić do normalności, w tej nowej rzeczywistości i postanowiliśmy, że czas dać 5 minut Waxowi! Należy mu się, a co!

W związku z tym, przywitajmy go ponownie! #HelloWaxCotton! Witamy w Polsce.

By lepiej uczcić pojawienie się tego świetnego materiału u nas, ogłaszamy konkurs dla Was, dla użytkowników WaxCotton, czyli bawełny woskowanej.

Z filmu (wklejony też na końcu postu) dowiecie się co to za materiał, a teraz ogłośmy zasady.

 

 

 

 

 

Waszym zadaniem będzie uszycie lub stworzenie rzeczy z Waxa, opublikowanie fajnego zdjęcia na FB, pod postem konkursowym lub na Instagramie i dodanie hasztagów: #hellowaxcotton i #tkaninykaroliny.

To tyle! Proste co?

Co będzie do wygrania? Oczywiście szalony online shopping w naszym sklepie 😊

  • I miejsce – 300 zł
  • II miejsce – 200 zł
  • III miejsce – 100 zł

Co będziemy oceniać? Pomysłowość, oryginalność i wykonanie. Zależy nam też na ciekawym zdjęciu, ponieważ będziemy chwalić się Waszym dziełem tu i tam. Oczywiście podpisując go, że to Wasza praca.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy pół metra tego materiału, by stworzyć fajny projekt.

 

 

REGULAMIN KONKURSU

POSTANOWIENIA OGÓLNE


1.    Konkurs jest organizowany pod nazwą „#hellowaxcotton”
2.    Organizatorem i fundatorem nagród w konkursie jest firma Tkaniny Karoliny S.C., ul. Kokosowa 40, 02-797 Warszawa.
3.    Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie na profilu Facebook-owym https://www.facebook.com/tkaninykaroliny/ oraz na Instagramie w dniach od 05. czerwca – 05 lipca 2020 roku.

WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE


1.    Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
•    posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
•    nie jest pracownikiem Tkaniny Karoliny S.C..
•    nie jest członkiem rodziny pracownika Tkaniny Karoliny S.C.
2.    Uczestnik konkursu zamieści zdjęcie przedstawiające rzecz uszytą lub wykonaną z tkaniny Wax Cotton, bawełny woskowanej i dodatków ze sklepu Tkaniny Karoliny.
•    na profilu Facebook-owym, pod postem konkursowym
•    lub na swoim profilu Instagram-owym oznaczając zdjęcie hasztagiem #hellowaxcotton. Profil na Instagramie powinien mieć status publiczny, by zdjęcia były widoczne dla organizatora.  
3.    Zdjęcie może przedstawiać torbę, torebkę, plecak, nerkę i inne dowolne akcesoria.
4.    Rzeczy przedstawione w konkursie mogą być uszyte z tkanin, które uczestnik kupił już wcześniej w sklepie Tkaniny Karoliny.
5.    Zdjęcia publikować można od 05-go czerwca 2020 do 05-go lipca 2020.
6.    Uczestnik może zgłosić się do konkursu dowolną ilość zdjęć.
7.    Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu Organizator powołuje komisję konkursową, która wyłoni zwycięzców konkursu. W skład komisji wchodzą Agnieszka Byczek oraz Karolina Ignaczak-Krasuska.
8.    Komisja w wyborze najlepszego zdjęcia będzie brała pod uwagę:
•    Wygląd uszytej rzeczy.
•    Oryginalność projektu,
•    Pomysłowość zdjęcia
9.    Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania zdjęć w celu opublikowania ich w serwisie Facebook, Instagram i na stronie sklepu www.tkaninykaroliny.pl
10.    Uczestnik zamieszczając zdjęcie osoby jednocześnie wyraża zgodę na rozpowszechnianie wizerunku na profilu Facebook, Instagram oraz na stronie sklepu Tkaniny Karoliny.
11.    Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika regulaminu w całości.
12.    Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.


NAGRODY


1.    Nagrodami w Konkursie są: Bony na zakupy w sklepie TkaninyKaroliny.pl, o wartości: 300 zł za zajęcie pierwszego miejsca, 200 zł za zajęcie drugiego miejsca, 100 zł za zajęcie trzeciego miejsca.
2.    Bon będzie miał ważność do 31.12.2020 roku.
3.    Wyniki konkursu zostaną opublikowane 8 lipca 2020, na profilach social media Tkaniny Karoliny, na Facebooku i Instagramie.
4.    Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej poprzez serwis Facebook lub Instagram 8 lipca 2020 roku.
5.    Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Laureat powinien odpowiedzieć na wiadomość w terminie 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.
6.    Otrzymana nagroda zostanie wysłana do Laureatów Konkursu w ciągu 10 dni elektronicznie na podany adres mailowy.


DANE OSOBOWE LAUREATÓW KONKURSU


1.    Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Laureata Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu konta poczty elektronicznej, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.
2.    Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1.    W myśl niniejszego regulaminu, każdy uczestnik zwalnia serwis Facebook z odpowiedzialności za konkurs prowadzony przez Tkaniny Karoliny S.C.
2.    Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.
3.    Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie www.tkaninykaroliny.pl
4.    Konkurs jest dedykowany wszystkim klientom Tkaniny Karoliny, również mieszkających za granicą.
 
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl