Waluty

Zestaw - mix tkanin pikowanych

Dostępność w magazynie: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw - mix tkanin wodoodpornych pikowanych

Zdjęcie poglądowe przedstawia przykładowy zestaw. 

Zestaw końcówek idealny dla początkujących miłośniczek poliestrów lub dla osób szyjących mniejsze projekty jak nerki, kosmetyczki, szoperki, smycze, ubranka dla pupili, poduchy do ogrodu itp.

Zestaw zawiera 3 różne, losowo wybrane kawałki tkanin wodoodpornych pikowanych. Zazwyczaj znajduje się w nim około 1 mb tkaniny w różnych kolorach. Mogą trafić się kwałki o rozmiarach około 20 cm do 50 cm. 

Każdy zestaw jest inny. Wymiary tkanin w zestawie mogą mieć niestandardowe rozmiary. Zawsze jest ciekawie pomieszany. Są to końcówki belek, w większości w idealnym stanie, ale może trafić się kawałek z minimalną wadą. 

Wartość tkanin w zestawie wynosi 40 zł. Sprzedajemy je w niższej cenie ze względu na ewentualne wady i brak możliwości wyboru wzorów.   

Ilość ograniczona!

Ze względu na obniżoną wartość tkanin w zestawie produkt nie podlega zwrotowi.

Zapraszamy :)

Język
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl