Wykrój - torba medyczna, apteczka - POMOC UKRAINIE

5,00 zł 5.00
Dostępność w magazynie: duża ilość
Wysyłka w: elektronicznie do samodzielnego pobrania, po zaksięgowaniu wpłaty
ilość szt.

Opis

Cena dotyczy wykroju / formy na torbę medyczną, apteczkę. CAŁY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY WYKROJU PRZEKAŻEMY NA POMOC UKRAINIE.

Ten wykrój jest oczywiście darmowy. Jeżeli chcesz pobrać wykrój za darmo kliknij TUTAJ lub zjedź na sam dół opisu - tam jest plik do pobrania. Pomyślałyśmy jednak, że jeśli ktoś chciałby pomóc finansowo to uruchamiamy zbiórkę. Jesteś teraz produkcie, który kosztuje 5 zł - możesz go kupić. Całość przychodu przekażemy na zbiórkę i wpłacimy na konto PAH. Będziemy Was informować ile sztuk pobraliście i ile uzbieraliśmy. Dziękujemy za pomoc. 

Zdjęcie poglądowe przedstawia projekt po uszyciu.

Wykrój to produkt elektroniczny w formie PDF. Nie podlega zwrotowi.

Wykrój należy wydrukować w formacie A4, posklejać, wyciąć i odbić na tkaninie. Do wykroju nie załączamy instrukcji jak uszyć torbę.

Wymiary torebki po zszyciu to: szerokość 15 cm, wysokość 20 cm, głębokość 7 cm.

Wykrój został przygotowany w odpowiedzi na zapotrzebowanie - prośbę grupy krawcowych zaangażowanych w pomoc Ukrainie, które chcą szyć aby pomóc. Otrzymaliśmy wytyczne: zdjęcia takiej wojskowej apteczki oraz film na którym wojskowy tłumaczy jak ona ma wyglądać, by spełniała swoją funkcję. Staraliśmy się je odtworzyć jak najdokładniej. Torba nie jest zaakceptowana przez wojsko ani przez ludzi zajmujących się przygotowaniem takiego sprzętu. 

WAŻNE: Wykrój został zrobiony na zlecenie Tkaniny Karoliny i nie wyrażamy zgody na wprowadzanie jej do sprzedaży. Otrzymujesz prawo do użytku własnego i na rzecz pomocową, nie komercyjnie.

Instrukcja szycia torby medycznej

Dostęp do wykroju jest nieograniczony i bezterminowy. Zaloguj się na swoje konto w naszym sklepie i pobierz zakupiony wykrój z zamówienia.
Jeżeli kupiłeś wykrój jako klient niezarejestrowany pobierz go ze statusu zamówienia, który otrzymałeś w mailu - Potwierdzenie zamówienia.

ZA WYKRÓJ NIE PŁAĆ FORMĄ "ZA POBRANIEM". ZAMÓW WYKROJE ODDZIELNYM ZAMÓWIENIEM I ZAPŁAĆ ELEKTRONICZNIE LUB PRZELEWEM.

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl